Klea Huta dhe Elgit Doda prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit

Klea Huta dhe Elgit Doda prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit

12:10, 17/01/2020

Pasi ishin të ftuar në ‘Shiko kush luan’  mediat hodhë ndyshimin se Klea Huta është në një pritje të ëmbël.

Në emision ajo u vu re se kishte barkun të rrumbullakosur dhe kamera e fokusoi disa herë.

Moderatorja dhe partneri i saj Elgiti, nuk reaguan lidhur me këtë lajm, megjithatë burime për “News31”, kanë konfirmuar lajmin dhe zbulojnë gjininë e bebit.

Sipas burimeve, Klea Huta dhe Elgit Doda do të bëhen prindër të një djali, i cili pritet të vijë në jetë në fillim të verës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco