E fshiu/ Sekreti që Alketa do të shkojë në Sanremo qenka bashkëshorti i saj, e thotë vetë moderatorja

E fshiu/ Sekreti që Alketa do të shkojë në Sanremo qenka bashkëshorti i saj, e thotë vetë moderatorja

14:28, 15/01/2020

Pas lajmit që do të jetë një nga prezantueset në Sanremo Alketa Vejsiu publikoi një postim ku shprehet se falenderon bashkëshortin e saj i cili e ka mbështetur në ëndrrën e saj.

Në postim moderatorja shkruante:  

"E shkrova kete monolog duke pare nje yll ne qiell ca kohe me pare! Cdo fjale eshte e vertete dhe e ndjere, mbi te gjitha e jetuar! Ne keto 3 vite kam trokitur ne shume dyer ne Itali, nuk ka qene e thjeshte! Sekreti eshte qe kam pasur nxitjen dhe mbeshtetjen e njeriut qe dashuroj i cili me ka mesuar se kur e do nje grua fort duhet ta mbeshtesesh ne endrrat e saj! “Mos U Dorezo, ti do t’ja dalesh”... Dashuria, forca dhe frymezimi im. Per kete jam nje vajze me fat. Do t’ju flas gjate njehere tjeter per kete. Dashuria Fiton Gjithmone! Ndersa une beja plane te tjera, Zoti bente te tjera plane per mua! Erdhi ftesa e Amadeus! Supriza me e madhe!

Por më pas moderatorja është penduar dhe e ka fshirë postimin.

Pse vallë?

Apo ndoshta ka treguar pa dashje që ai paska një rol të madh në karrierën e saj.

Pasi moderatorja i ka mëshuar gjithmoën faktit se karrierën e saj e ka ndërtuar duke punuar fort.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shkodrani17/01/2020 15:21

KUR NJE BASHKEATDHETARE PERFAQSOHET NE EVENTE TE TIILA DUHET TE JETE NJE NDJENJE E MIRE PER TE GJITHE , PO KUR SHIKON LEPERSE TE KRIMIT LEPERSE TE PUSHTETIT , E VULG , NDJEN NJE NEVERI SE VETEM VESET E ULTA PO ECIN .

Muzikanti 15/ 01/ 202015/01/2020 18:58

Po pse mo TIKU mos ju gjurmua origjina e parave Bes Kallakut për filmin "FALKO" apo filmit të Ermal Mamaqit .....që të gjurmoet edhe origjina e parave të lobimit Alketa Vejsiut për shkuarjen në San Remo..O TIKU i madh jetojmë në vëndin ku drejtojnë Xhonturqit e rinj mor burrë..

QYTETARI dt 15 janar 202015/01/2020 16:44

Që Alketa Vejsiu një ditë të jetë prezantuse e festivalit të SANREMOS do të ishte një supervlersim i madh për të. Ajo është tërësisht e kompletuar që nga folja e gjuhës italiane këngëtare në skenë mjaft e intonuar apo edhe komunikimi i lartë me spektatorin në sallë.. Nëse një ditë do të arrinte deri në SANREMO për Alketa Vejsiun do të ishte kujtimi më i bukur në jetën e saj...

Tiku15/01/2020 15:15

Sepse, do te gjurmohet origjina e parave te lobimit qe ka bere burri i Alketes dhe dihet si del muhabeti...haha

Shto koment

Denonco