FOTO/ Era ja nxjerr të ‘tëra’ në shesh këngëtares shqiptare

FOTO/ Era ja nxjerr të ‘tëra’ në shesh këngëtares shqiptare

14:30, 14/01/2020

Besoj se ju kujtohet Merlin Monro tek filmi ‘Kur gruaja është me pushime’ që ajri që dilte nga pusi i ngrinte fustanin aktores duke i zbuluar këmbët e saja perfekte e cila më pas u bë dhe fotoja më e pëlqyer e të gjithave kohërave.

Image

E njejta gjë i ka ndodhur dhe këngëtares me origjinë shqiptare Rita Orës. 

Aksidenti me ‘drita të kuqe’ i ka ndodhur këngëtares teksa ishte në breg te detit.

Ajo mbante një fustan ngjyrë të verdhë të me një palë sandale bojëqielli për të cilat këngëtarja po bënte dhe spotin e tyre.

Por teksa bënte spotin era ka lozuar me fustanin e Ritës duke i zbuluar më shumë seç duhet .

E ndërsa në pozat ballore Rita Orës i dukeshin të brendshmet ngjyrë mishi ndërsa të pasmet e saj dalin zbuluar për shkak të minibikinit që mbante të veshur.

Por ajo që ra në sy në fotot e këngëtares ishin këmbët e tonifikuara të saj.

Jo vetëm kaq por ajo lëviz me sensualtietin e saj që e karakterizon duke e lënë erën të loz me fustanin e saj duke treguar hiret.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco