Roza Lati tregon të pasmet bombastike dhe tatuazhin dhe nxjerr gjuhën

Roza Lati tregon të pasmet bombastike dhe tatuazhin dhe nxjerr gjuhën

22:14, 13/12/2019
Fort seksi ka pozuar në foton e fundit.
Në këtë imazh, Roza Lati, një nga moderatoret që më së shumti provokon, duket mahnitëse, shkruan Syri Kosova.
Ajo shihet se u ‘thye’ në mes që të dal sa më seksi dhe në pah kishte nxjerr ‘armët’ e saj më të forta.
Roza Lati tregoi gjuhën, të pasmet bombastike dhe tatuazhin.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Forever mood ???? • SEDUCTIVE • @anjezadyrmishiofficial @sagerimakeup @wboutiqueal @prestige_resort

A post shared by Roza Lati (@roza_lati) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco