FOTO/ Rudina Dembacaj përfundon në spital

FOTO/ Rudina Dembacaj përfundon në spital

15:34, 09/12/2019

Moderatorja shumë e dashur për publikun e shumë e komentuar në media, Rudina Dembacaj ka përfunduar sot në spital.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo duke postuar dy foto ku shfaqet duke marrë serum.

Image

Aktorja dhe moderatorja nuk e ka bërë të ditur diagnozën, por me siguri bëhet fjalë për lodhje dhe mbingarkesë. 

Kujtojmë që Rudina është komentuar shumë së fundmi edhe për ndarjen nga bashkëshorti.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Rudi kurva11/12/2019 15:59

Po çfar pret na kriminelet vec droge e prostitucion,dhe kjo kurva u nda nga burri e shkoi e u pallua me me at kriminelin tani vec neper spitale e bordello do ta ket vendin,besoj se shpejt do perfundoi ne noj kazan mbeturinash

Shto koment

Denonco