A e njihni këtë vogëlushe?! Sot është një nga vajzat më të seksi të ekraneve shqiptare

A e njihni këtë vogëlushe?! Sot është një nga vajzat më të seksi të ekraneve shqiptare

17:52, 05/12/2019

Ajo është një prej vajzat më të hijshme në ekranin shqiptar, por duket se bukurinë e ka të lindur.

Vogëlushja që shikoni në fotografi është pjesë e ekraneve tuaja si aktore, por edhe si pjesë e botës së spektaklit.

Image

Së fundmi ajo po sfidon veten në kërcim në spektaklin “Dance With Me”. A e njihni për kë bëhet fjalë? Mjafton ta shihni me vëmendje dhe do e dalloni.

Bëhet fjalë për Eliona Pitarkën, e cila po njeh sukses vetëm në rritje, në sajë edhe të pamjes së saj. Prej kohësh bukuroshja është në një lidhje dhe partnerin e saj e cilëson si mashkullin ideal.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco