FOTO/ Zeynep nuk njihet, ja sa shumë ka ndryshuar pas serialit 'Dashuri pafund'

FOTO/ Zeynep nuk njihet, ja sa shumë ka ndryshuar pas serialit 'Dashuri pafund'

22:08, 19/11/2019

Hazal Filiz i është përkushtuar plotësisht karrierës së saj televizive. Ajo tanimë është bërë imazh i shumë reklamave në Turqi.

Jeni mësuar ta shihni në rolin që më shumti i solli famë, atë të Zeynep.

Mirëpo, Hazall duket krejtësisht ndryshe në realitet. Më një stil unik dhe shumë më e dobët në peshë, ajo nuk njihet më.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco