Prezantuesja seksi e 'Serisë A', zgjedh futbollistin e saj të preferuar

Prezantuesja seksi e 'Serisë A', zgjedh futbollistin e saj të preferuar

21:16, 16/11/2019

Dileta Leota, prezantuesja e Serisë A, është ndër femrat e momentit në Itali, duke rezatuar me bukurinë dhe klasin e saj dhe duke i bërë të gjithë për vete në shtetin fqinj dhe jo vetëm.

Gjatë një interviste, gazetarja seksi Dileta Leota, ka bërë zgjedhur edhe futbollistin e saj të preferuar.

“Është një zgjedhje e vështirë, por po them Kristiano Ronaldo”, është përgjigjur bukuroshja para mediave.  

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco