FOTO/ Pas divorcit Rudina Dembacaj i bashkohet listës së VIP-ave biznesmenë

FOTO/ Pas divorcit Rudina Dembacaj i bashkohet listës së VIP-ave biznesmenë

14:47, 14/11/2019

Ditën e djeshme aktorja Rudina Dembacaj pranoi publikisht se është në proces divorci me bashkëshortin e saj dhe tani duket se fokusi i saj kryesor do të jetë tek jeta profesionale.

Por së fundmi aktorja i është bashkuar listës së VIP-ave që kanë një biznes.  

Së shpejti aktorja pritet të hapë një lokal, që do të mbajë emrin “Cormeum”.

Personazhe të njohur, kolegë dhe miq të Rudinës, kanë publikuar në rrjete sociale ftesën e veçantë që kanë marrë për të qenë të pranishëm në hapjen e madhe të barit.

Vetë Rudina nuk ka dashur të tregojë shumë detaje mbi këtë nismë të re, sepse mesa duket dëshiron që gjithçka ta lërë surprizë për ditën e madhe.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

QYTETARI dt 17 nntor 201917/11/2019 13:17

Kush ja ka paguar lekët për hapjen e lokalit thua o mik? Po kush tjetër përveç "bosit" ish deputet Marku .. Mos harrojmë erdhi me brekë të grisura nga Lezha në Tiranë Rudinka ' karagjoze e madhe dhe imituese në ekranet e TV të ndryshme. Dhe një ditë të bukur na u divorcua me bashkëshortin e saj të " varfër" për tu lidhur me një "Bos" të pasur. Si shumë femra vipe sot në Tiranë të cilave ju sponsorizojnë videoklipet e tyre personazhe të botës së drogës dhe krimit...

Deshmitar14/11/2019 16:07

Baxhell tjeter. Kush ja ka paguar leket per lokalin kesaj pabukseje

Shto koment

Denonco