FOTO/ Kejvina kthella mashtron ndjekësit e saj

FOTO/ Kejvina kthella mashtron ndjekësit e saj

14:54, 13/11/2019

 Në korrik të këtij viti modelja e njohur Kejvina Kthella publikoi një foto me këngëtarin e njohur latin Maluma.

'Tani mund të vdes' shkroi ajo krahas fotos me Malumën.

Por disa komente të ndjekësve të saj i kanë nxjerrë në pah mashtimin modeles.

'Nuk je ti në foto! Këto foto e ka vajza në faqen e saj dhe është portugeze. Turp që merr foto prej tjerëve! Dhe tallesh me ne.”-shkruan një komentues.

Ndërsa një tjetër i shkruan :

'Më i mirë në këte foto eshtë Maluma , dashuria e jetës time . Të urrej Kejvina sepse nuk je ti ajo aty dhe dëshiron të marrësh famë nëpërmjet figurës së Malumas. Turppp'

Kujtojmë që së fundmi Kejvina Kthella është një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë ditët e fundit për shkak se ajo u mor në pyetje në lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Now I can die .. Good-Bye World!

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

 

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco