As vetë s'e dinte pse nuk i kishte publikuar më parë, Rita në super formë në Greqi

As vetë s'e dinte pse nuk i kishte publikuar më parë, Rita në super formë në Greqi

09:00, 16/10/2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare ditën e djeshme ka publikuar disa imazhe nga pushimet e verës që kaloi të papublikuar më parë.

Ajo tregon se teksa ishte në një udhëtim 16 orësh nga Dubai në Los Angeles ajo kishte parë foto të cilat i kishte bërë kur ishte me pushime në Greqi.

“Pse nuk i kam postuar këto nga kjo verë nuk do ta di kurrë. Jam në udhëtim 16 orësh nga Dubai në Los Angeles dhe shikova përreth fotografive të mia dhe mendova se duhet të tregoj sa e bukur është Aman Zoe në Greqi. Kalova kohën më të mirë dhe jam e bekuar që kam njerëz rreth meje që janë aq të pastër dhe të mirë. S’ka më mirë sesa të mos bësh asgjë në pushime… mirë, jo krejt e vërtetë unë kisha të performoja në Berlin tek Loolapalooza por u ktheva drejt e në këtë villë. Faleminderit @aman që gjithmonë kujdeseni për mua”, ka shkruar në postim Rita Ora.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco