Morena Taraku shpërthen ndaj atyre që e xhelozojnë: Vetë pse t'i je duke...

Morena Taraku shpërthen ndaj atyre që e xhelozojnë: Vetë pse t'i je duke...

18:50, 18/09/2019
A+ Aa A-

Modelja dhe këngëtarja nga Kosova, Morena Taraku, e cila numëron mbi 950 mijë ndjekës në Instagram, vijon që të tërheq vëmendjen me postimet e saj.

Kemi parë shpesh persona të cilët e gjykojnë për profesionin e saj në muzikë por si duke Morenës nuk i bën aspak përshtypje.

Ajo së fundmi ka shpërthyer me një postim në Instagram ku thotë që nuk ka për t’u ndalur pavarësisht komenteve negative.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco