VIDEO/ Njihuni me sfidën më të re në internet / Hapja e shishes me këmbë

VIDEO/ Njihuni me sfidën më të re në internet / Hapja e shishes me këmbë

13:01, 03/07/2019

Nuk mundë të ketë asnjë verë pa një sfidë shoqërore.

Dhe këtë verë sfida që ka pushtuar rrjetin quhet  "BOTTLE CAP CHALLENGE’.

Kjo sfidë konsiston në hapjen e një tape shisheje duke u rrotulluar dhe gjuajtur me këmbë po pa prekur shishen.

Kanë qënë të shumtë personazhe VIP që e kanë provuar dhe më pasë e kanë publikuar në rrjete sociale këtë sfidë.

Duke nisur që nga  kampioni i taekwondo, Farabi Davletchin, Jason Statham, përfshirë dhe regjisorin Guy Ritchie.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I could do this all day Jay. #bottlecapchallenge @jasonstatham @davidbeckham @willsmith @menamassoud @naomigscott

A post shared by Guy Ritchie (@guyritchie) on

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco