FOTO/ Martohet së shpejti po a ka kryer ndërhyrje estetike Afrona Dika!?

FOTO/ Martohet së shpejti po a ka kryer ndërhyrje estetike Afrona Dika!?

10:58, 02/07/2019

Prej kohësh çifti i njohur i showbizit Afrona Dika dhe Blero Muharremi kanë  lajmëruar se këtë vit do ti japin fund beqarisë.

Ata kanë rrëfyer se në shtator do të organizojnë një dasmë madhështore në zonën e Ranës së hedhur, ku do të jenë të ftuar 600 persona mes tyre dhe shumë personazhe të njohur VIP.

Po para ditës madhështore Afrona ka organizuar një mini intervistë në rrrjetin social Instagram me ndjekësit e saj.

Pyetjet ishin të shumta që i ‘u drejtuan Afronës por njëri nga ndjekëstet ishte kurioze të dinte nëse ajo kishte kryer ndërhyrje estetike.

‘A ke bërë ndonjëherë ndërhyrje estetike’ ishte pyetja e ndjekëses.

‘Jo kurrë’ ishte përgjigja e marrë nga Afrona duke ju dhënë kështu fund njëherë e mirë të gjithë thashethemeve në lidhje me këtë gjë. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco