Rita Ora ‘e nervozuar’ me Ledrin, dalin pamjet nga ‘prapaskena’ e fotos së famshme të tyre

Rita Ora ‘e nervozuar’ me Ledrin, dalin pamjet nga ‘prapaskena’ e fotos së famshme të tyre

16:44, 01/07/2019
A+ Aa A-

Ledri Vula ka postuar dje një foto me Rita Orën që ka marrë vëmendjen e shumë ndjekësve.

E derisa në fotografinë që reperi ka postuar ata shihen të qeshur e të përqafuar, një foto tjetër zbulon ‘prapaskenën’ e realizimit të kësaj fotoje.

Është meaxheri i Ledri, Faton Shoshi ai i cili ka kapur Ritën duke shikuar në telefonin e Ledrit e duket se këngëtarja nuk po e ka diçka të qartë.

Image

Rita dhe Ledri janë takuar në Zvicër, pas performancës së artistes në Alba Festival ku janë mbledhur shumë njerëz për ta parë dhe ajo ka bërë një paraqitje mahnitëse.

View this post on Instagram

??

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco