Vrasje të vogla/ Merve përdor Burxhun për të shpëtuar nga profesori, ja ç’do ndodhë nesër

Vrasje të vogla/ Merve përdor Burxhun për të shpëtuar nga profesori, ja ç’do ndodhë nesër

20:50, 19/06/2019

Burxhu i premton Mehmetit se do e vërtetojë që është e pafajshme. Burxhu i kërkon ndihmë Merves për të gjetur një raport shtatzënie fallco. Merve vendos të shpëtojë nga profesori duke përdorur Burxhun.

Ajo i thotë profesorit se Burxhu e dashuron dhe i lë një takim. Serhan i dërgon Merves letrat e divorcit. Merve i firmos. Serhan nis proçedurat e divorcit. Merve dhe Serhan kujtojnë fillimet e lidhjes së tyre.

Avokatja paralajmëron Merven të mos bëj lojëra por Merve e ka thurur një plan. Ajo i kërkon Rashelit të dëshmojë në gjykatë. Merve i jep Burxhus librin e profesorit dhe i thotë të sillet si fanse e tij. Oja nxjerr në shitje shtëpinë.

Tajlan kupton që Pelin është e shqetësuar dhe i thotë të shkojnë me pushime. Mehmet i tregon Tajlanit çështjen e Burxhus. Pelin shkon të marrë Berkun nga shkolla por tronditet kur mëson se ai është larguar. Ajo e gjen Berkun me profesorin në park./revistawho

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco