FOTO/ Rita Ora mahnit me pamjen, fustani i bardhë dhe varse diamanti

FOTO/ Rita Ora mahnit me pamjen, fustani i bardhë dhe varse diamanti

21:21, 16/05/2019

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora i ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj të fundit.

Ajo ka veshur një fustan të bardhë të shkurtër ku në pah janë linjat perfekte dhe elegante.

Flokët bjonde me stil dhe varësja si diamant, gjithashtu kanë tërhequr shumë vëmëndjen e ndjekësve. Shikoni fotot e mëposhtme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco