As e hollë as e trashë, kjo modele ju çmend

As e hollë as e trashë, kjo modele ju çmend

19:43, 16/05/2019

Heather Hogrefe është një blogere e modele e cila ka linja bombastike të trupit.

Bukuroshja nga Orlando aktualisht jeton në Nju Jork dhe mënyra e jetesës së saj është udhëtimi.

Heather ka një dëshirë të veçantë për modën, andaj ajo ka formësuar trupin e saj në mënyrë që gjithçka që vesh, ta bëjë të duket sek si.

Bukuroshja është mike e Cláudia Alende, modeles e biznismenes braziliane.

Më poshtë iu sjellim fotografi të Heather, ku shfaqet superseksi në bikini.

Shiko Fotot:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco