FOTO/ Kur Beyonce dhe Bebe Rexha bëjnë xing në veshje

FOTO/ Kur Beyonce dhe Bebe Rexha bëjnë xing në veshje

09:12, 16/05/2019

Beyonce dhe Jay Z çuan fuqinë e “yjeve“ në ndeshjet e NBA, por ajo që na ra në sy më shumë nuk ishte uniteti familjar ( të cilin cifti po kërkon ta demonstrojë prej kohësh tashmë)! Ishte veshja e këngëtares së famshme, e cila I ka errësuar flokët së fundi duke dalë kundër rrymës së përgjithshme të celjes së tyre me afrimin e stinës së verës.

Ajo mbante një ‘bodysuit’ blu të errët, me printe të kuqe, krijim që mban emrin Marine Serre.

Këtë e kishte kombinuar me sandale të zeza.

Por ndërkohë të njëjtën veshje e ka mbajtur edhe Bebe Rexha, madje para Beyonces. Bebe ka preferuar ta veshë me këpucë të zeza stiletto.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco