VIDEO/ Do shkriheni së qeshuri: Jonida e bën lëmsh anglishten, Olti Curri e imiton

VIDEO/ Do shkriheni së qeshuri: Jonida e bën lëmsh anglishten, Olti Curri e imiton

22:39, 15/05/2019

U komentua shumë ditën e sotme intervista e fundit e Jonida Maliqit e cila teksa shprehej anglisht u ngatërrua dhe nuk gjente dot fjalën e duhur.

Jonida po përpiqej të tregonte se nuk është fasadë, mirëpo nuk po gjente termin në anglisht e më pas përdori fjalën 'fallco'.

Këtë moment, Olti vendosi ta kthejë me humor dhe ka realizuar një video ku shfaqet me një cakmak për të provuar se nuk është fallco.

"Jo, jo nuk jam fasadë, nuk jam fallco. Unë jam i vërtet, lëkurë origjinale. Kë të zë be? Qani të gjithë. Provoje me cakmak", shprehet Olti në video.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco