Demi Rose ‘godet’ me FOTOT e reja

Demi Rose ‘godet’ me FOTOT e reja

22:59, 01/05/2019

Modelja britanike, Demi Rose, ka provokuar edhe njëherë tjetër me fotografitë e saj në profilin e “Instagam”-it.

24-vjeçarja me forma bombastike shfaqi gjoksin e saj teksa pozoi me një shami në kokë.

Modelja seksi ka zbuluar se kjo fotografi është realizuar në Tunizio, atje ku ndodhet momentalisht dhe po shijon diellin dhe detin.

Image

View this post on Instagram

Red is my favourite ????

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco