FOTO/ Brenda ditëlindjes madhështore të djalit të aktorit të njohur turk Ozcan Deniz

FOTO/ Brenda ditëlindjes madhështore të djalit të aktorit të njohur turk Ozcan Deniz

10:29, 01/05/2019

Aktori turk i njohur me rolin e ‘Kahraman’ në serialin ‘Një pjesë e imja' ,Ozcan Deniz vitin e kaluar i dha fund beqarisë duke u martuar me partneren e tij 20 vite më të re.

Çifit u bënë prindër një vit më parë të një djali të cilit ja vëndosen emrin Kuzey.

 Ditën e djeshme vogëlushi Kuzey  ka festuar 1 vjetorin e lindjes.

Aktori i njohur turk ka ndarë me ndjekësit e tij moment e nga ditëlindje e të birit në rrjete sociale ku krahas fotove ai ka shkruajtur.

’Kjo është epoka ime më e lumtur djali im. Ti je dashuria ime dhe përgatitja e ditëlindjes ishte një detyrë serioze’.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco