Pjesa e dytë e FOTO-ve provokative çiftit të famshëm, Icardi shfaqet nudo mbi Wandën

Pjesa e dytë e FOTO-ve provokative çiftit të famshëm, Icardi shfaqet nudo mbi Wandën

09:21, 01/05/2019

Disa ditë më parë Wanda Nara kishte postuar në Instagram një foto të saj gjysmë të zhveshur ku shfaqej mbi Icardin.

Ndërsa ditën e djeshme ka mbërritur pjesa e dytë e fotove ku shihet sulmuesi i Interit mbi Wandën po ajo çfarë bie në sy ishte se ai shfaqej nudo dhe duke qënë një foto tepër provokative çifti kishte mbyllur komentet.

Në foto duken qartë cilësitë fizike të Mauro Icardi dhe tatuazhet e tij të shumta.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco