FOTO/ Arbenita Ismajli ju mëson të huajve ‘zakonin’ e shqiptarëve

FOTO/ Arbenita Ismajli ju mëson të huajve ‘zakonin’ e shqiptarëve

10:57, 26/03/2019

Arbenita Ismajli është një nga modelet shqiptare, e cila momentalisht po vazhdon karrierën e saj në Angli, ku dhe duket se ka shumë sukses.

Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale ku më shpesh poston video e foto nga prapaskenat e seteve fotografike që ajo bën. 

Së fundmi Arbenita na ka treguar se është si të gjithë ne dhe këtë "zakon" shqiptar, ua mëson dhe miqve të saj të huaj. 

"Duke i mësuar të hanë fara", ka shkruar modelja mbi video ku duket me dy miq të saj. 

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco