VIDEO/ Nuk e nis mbarë, shikoni çfarë i ndodh në skenë velinës së re të Ermal Mamaqit

VIDEO/ Nuk e nis mbarë, shikoni çfarë i ndodh në skenë velinës së re të Ermal Mamaqit

14:48, 24/03/2019

Velina e re e Ermal Mamaqit nuk e ka nisur dhe aq mirë karrierën e saj.

Në  një video të publikuar nga Ermali, Belinda e cila tashmë ka zënë vendin e Kejvinës për pak u rrëzua në skenë duke shpjeguar reklamat.

Pas incidentit Ermali filloi ta ngacmoj duke i thënë si nuk u rrëzove të thyeje ndonjë dhëm, por që Belinda e kaloi me të qeshuara.

Ja videoja e cila u bë virale në rrjet

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco