VIDEO/ ‘Kur ajo thotë jam vetëm’, Ledri Vula tregon si nxiton për të shkuar tek partnerja

VIDEO/ ‘Kur ajo thotë jam vetëm’, Ledri Vula tregon si nxiton për të shkuar tek partnerja

09:14, 15/03/2019
A+ Aa A-

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Ledri Vula është shumë aktivë në Instagram ku herë pas here publikon foto dhe video nga përditshmëria e tij.

E duke qënë se temperaturat janë ulur sërish dhee në vendet malore ka rënë borë  Ledri po shijon dëborën dhe ambientin në Brezovicë.

Por së fundmi këngëtari ka shpërndarë një video që i ka bërë për të qeshur të gjithë ndjeksit e tij.

Në videon e publikuar shihet Ledri teksa është duke bërë ski në dëborë me shpejtësi të madhe.

’Kur ajo të thotë që jam vetëm në shtëpi’ ka shkruar me humor këngëtari në videon e publikuar duke lënë të kuptohet se po shkon tek e dashura me një frymë,sapo ka marrë mesazhin.

Siç duket të bërit ski është një hobi i Ledrit pasi ai publikon herë pas herë momente duke bërë ski në dëborë ku mund të themi pa frikë që  është një profesionistë i vërtetë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kur ajo tthot jom vet nshpi ????

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco