FOTO/ Ka shkuar me mbi 200 meshkuj, e varura nga seksi 'dorëhiqet': Tani mendoj vetëm për ...

FOTO/ Ka shkuar me mbi 200 meshkuj, e varura nga seksi 'dorëhiqet': Tani mendoj vetëm për ...

19:30, 09/03/2019

Laurie Jade Woodruff, 30-vjeçarja e shpallur si e varur nga seksi, më në fund jep “dorëheqjen” nga fiksimi i saj më i madh.

Në një intervistë për britaniken “The Sun”, ajo ka rrëfyer se gjatë gjithë kësaj kohe ka shkuar pothuajse me 200 burra, por ka hequr dorë nga varësia e saj pasi ardhjes në jetë të djalit të saj.

30-vjeçarja, e cila e ka humbur virgjërinë qëkur ishte 12-vjeçe, flinte deri me gjashtë burra në javë derisa lindi djalin e saj, Henry.

“Unë nuk mund ti thoja jo seksit. Por tani meditoj dhe nuk jam gjatë gjithë kohës duke parë telefonin për të gjuajtur. Fokusi tani është Henry. Sigurisht që jam e njëjta dhe do të jem gjithmonë lartë seksualisht por nëse gjej një partner. E pranoj veten siç jam dhe nuk më vjen turp”, ka thënë ajo për “The Sun”, raporton Syri.net.

Ajo tha se ka fjetur me kaq shumë burra, rreth 200, saqë nuk kujton asnjë prej tyre. Kontakti niste në Instagram e më pas takohej me ta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco