Rudina Magjistari vë në siklet Klea Hutën: Të kujtohet kur më gënjëve

Rudina Magjistari vë në siklet Klea Hutën: Të kujtohet kur më gënjëve

12:10, 21/02/2019

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të diskutuar të showbiz-it shqiptar.

Marrëdhënia e tyre është në qendër të mediave që prej kohës kur u pranua publikisht.

Përveç faktit që janë partnerë në jetë, ata janë edhe bashkëpunëtorë në projekte profesionale.

Dhe për të folur në lidhje me projektet e tyre,ata ata ishin thirrur së fundmi në emisionin e mbasdites ‘Rudina’.

Gjatë bisedës Rudina nuk duroi dhe i kujtoi Kleas se si i kishte mohuar fjalët që qarkullonin për ata të dy.

Rudinës siç duket i paska mbetur “ peng“, se kishte bërë gati dhe videon që tregonte atë moment.

“ E mban mend herën e fundit që ishe këtu kur të pyeta për Elgitin? E kam bërë atë videon, tha Rudina dhe Klea e kaloi momentin si me të qeshur. Por Rudina vazhdoi: “ një ditë para ishe në program dhe the “Jo“, ndërsa të nesërmen nxorrët foto të dy duke e bërë publike“, shtoi moderatorja që këmbënguli ta conte deri në fund idenë e saj!!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment