Vajza i bën pyetjen ‘pikante’, Ardit Gjebrea ‘zihet’ ngushtë: Veç ta mbërrij atë ditë…

Vajza i bën pyetjen ‘pikante’, Ardit Gjebrea ‘zihet’ ngushtë: Veç ta mbërrij atë ditë…

09:02, 11/02/2019

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea shpesh herë nëpër rrjetet sociale dhe në televizon tregon marrëdhënien shumë të ngushtë që ka me vajzën e tij, Ana.

Këtë herë ai ka treguar në Instagram një çast të këndshëm që ka pasur me të bijën,  kur ajo e ka pyetur se kush do ta shoqërojë drejt altarit. Arditi është shprehur se dëshiron shumë të vijë ajo ditë kur ai të martojë vajzën e tij:

Anna: Babi, ti do më shoqërosh mua kur të martohem?

Arditi: Mendova, veç ta mbërrij atë ditë!

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Agroni11/02/2019 09:19

Cdo jave nxjerr nga lajm ky o me te bijen , o me gruan, o me krushqit qe te qendroje neper lajme . Keta qe perdorin familjet per te bere lajm ne dite kur askush nuk flet per ta, na lodhen. Dhe duhet ti mesoje dikush qe kur texti shkon njesoj ne cdo portal, e ke shperndare vete, dhe kur vete ke shkruar per veten , eshte pak si qesharake.

Shto koment

Denonco