FOTO/ Rozana Radi si kurrë më parë, ekspozon gjoksin dhe linjat me fustanin elegant

FOTO/ Rozana Radi si kurrë më parë, ekspozon gjoksin dhe linjat me fustanin elegant

18:25, 09/02/2019

Rozana Radi është shfaqur atraktive në një fotografi, që e postoi në Instagram, ku shfaqet e veshur me një fustan rozë

Kantautorja e talentuar, e njohur njëkohësisht edhe si moderator e një emisionin investigativ në një televizion shqiptar,  dukej joshëse, pasi ka vënë në pah gjoksin dhe këmbën, ndërsa është duke pozuar para pasqyrës.

Kujtojmë që kënga e fundit e Rozana Radit është “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona”, me të cilën garoi në festivalin “Kënga Magjike”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco