FOTO/ Është një nga këngëtaret më të bukura, por ja dukej Eli Fara 22 vite më parë

FOTO/ Është një nga këngëtaret më të bukura, por ja dukej Eli Fara 22 vite më parë

13:29, 09/02/2019

Eli Fara është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila numëron një sërë hitesh në tregun muzikor shqiptar.

Prej vitesh e pranishme si një figurë publike shqiptare, Eli Fara është konsideruar nga publiku si një nga këngëtaret më të bukura shqiptare.

Së fundmi, Eli Fara është bërë nostalgjike për kohët e kaluara dhe ka publikuar një foto në Instastory të para 22 viteve.

Në këtë foto, këngëtarja shihet shumë e re në moshë, ndërsa bie në sy bukuria e saj. Në këtë foto, këngëtarja ka qenë duke kënduar një këngë dhe këtë gjë e tregon në përshkrimin e fotos.

 ‘Pi rraki dhe s’dehem dot…1997!’, shkruan këngëtarja pranë fotos.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco