FOTO/ Je dashuria më e fortë,Hyeda El Saied dedikim të veçantë për të birin/ Ja arsyeja

FOTO/ Je dashuria më e fortë,Hyeda El Saied dedikim të veçantë për të birin/ Ja arsyeja

13:42, 11/01/2019

Hyeda El Said e cila së fundmi na prezantoi dhe partnerin e tij të ri ditën e sotme ka një gëzim në familjen e saj.

Djali i saj Gabrieli sot feston ditëlindjen dhe mami Hyeda ka një urim shumë special për të.

Image

Në një foto të të voglit të publikuar në Instagram ajo i ka prekur të gjihë më fjalët e ëmbla dedikuar Gabrielit.

’ Gezuar ditelindjen Gabriel! Happy birthday Gabriel! Gezuar zemra mamit, ti i cili je shpresa, lumturia, forca, krenaria ime ! Gezuar shpirti im, fale teje mesoj çdo dite çfare eshte nje dashuri palimit, ajo me e pastra, me e forta dhe me e verteta midis dy njerezve. Prej 4 vitesh m’a ke zbukuruar jeten Gabriel. Te dua pafundesisht ! Dhe siç me thua ti mua dhe une « J’ai un grand cœur pour toi (Kam një zemër të madhe për ty) shkuran Hyeda në postim.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment