FOTO/ Granit Xhaka uron me bashkëshorten, ja si ishin veshur

FOTO/ Granit Xhaka uron me bashkëshorten, ja si ishin veshur

11:37, 01/01/2019

Granit Xhaka ka uruar me një mesazh domethënës me rastin e ndërrimit të viteve.

Xhaka ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, përmes së cilës uroi bashkë me Leonitën.

‘Dëshirojmë të ju urojmë të gjithëve Vitin e Ri dhe faleminderit për mbështetjen tuaj në 2018.

Ka pasur disa ulje dhe ngritje, por në këto kohë është e rëndësishme të qëndroni së bashku dhe të punoni së bashku për të qenë më të fortë në të ardhshmen.

Faleminderit për gjithë dashurinë, mbështetjen dhe mirësinë – kjo do të thotë shumë për mua. Le të bëjmë 2019 të veçantë @ leonita.x’, ka shkruar ai.

Kujtojmë që Granit Xhaka ka pasur një vit shumë të suksesshëm në karrierën e tij si futbollist.  

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco