U tha se ka lënë shtatzënë pornostaren shqiptare, flet për herë të parë Flori Mumajesi

U tha se ka lënë shtatzënë pornostaren shqiptare, flet për herë të parë Flori Mumajesi

18:27, 02/12/2018

Vetëm pak javë më parë në rrjet filloi të qarkullonte me shpejtësi lajmi, se kantautori Flori Mumajesi kishte lënë shtatzënë pornostaren me famë botërore, Alby Rydes, e cila ka origjinë shqiptare.

Pas këtij Lajmi, Flori preferoi të rrinte në heshtje dhe mos të prononcohej për këtë temë, gjë që bëri që zërat të shtoheshin.

Por sot më në fund këngëtari shqiptar ka vendosur t’u japë fund thashethemeve. Një gjë të tillë e ka bërë pikërisht te spektakli "E diela shqiptare", ku prezantoi këngën me titull "Plas", me të cilën do konkurrojë në "Kënga Magjike".

Në këtë spektakël ai iu përgjigj edhe disa pyetjeve, ku ndër të tjera përmendi edhe aktoren e filmave porno, për të cilën u shpreh: "Nuk kam lënë askënd shtatzënë".

Këngëtari foli gjithashtu edhe për lajmet që e bënë atë të sëmurë. "Jam shëndoshë e mirë", u shpreh Flori.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco