Jul Deda rrëfen hapur, pse u shkri grupi ‘The Shblsh’

Jul Deda rrëfen hapur, pse u shkri grupi ‘The Shblsh’

17:47, 02/12/2018

Julian Deda, i njohur si një ndër aktorët më të pëlqyer të humorit në dekadën e fundit, më në fund ka vendosur që të flasë më hapur se kurrë më parë në një intervistën e dhënë në emisionin ‘Thumb’.

Aktori ka folur për disa momente të rëndësishme të karrierës së tij, ku ndër të tjera rrëfeu edhe se cila ishin shkaqet, që ai u largua nga spektakli humoristik "Portokalli".

"Ne nuk u larguam nga ‘Portokalli’-a Neve na zbuan. Ne nuk do iknim kurrë andej, na zbuan me sjelljen e tyre. Ne ishim në kulmin tonë, si mund të iknim. Ishin kapricot e regjisorit, Basha", – ka treguar ai.

Por edhe pse aktori nuk është më pjesë e ‘Portokallisë’, grupi “SHBLSH”, ku bënin pjesë edhe Ermal Mamaqi dhe Gentian Zenelaj vazhdon të kujtohet me nostalgji.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco