FOTO/ Këto janë ndarjet më të mëdha  në vitin 2018

FOTO/ Këto janë ndarjet më të mëdha në vitin 2018

11:40, 23/10/2018

2018-n mund ta quajmë si vitin e ndarjeve më të bujshme.

Përgjatë tij ka pasur shumë ndodhi, të cilat kanë shokuar publikun dhe disa prej tyre janë komentuar shumë gjatë. Jenna Dewan Tatum dhe Channing Tatum i dhanë fund martesës së tyre 9-vjeçare dhe ky ishte një lajm i cili i habiti të gjithë fansat e tyre.

Ariana Grande gjatë kësaj periudhe ka pasur dy ndarje, atë me të ndjerin Mac Miller dhe së fundmi me Pete Davidson.

Më poshtë nëpërmjet fotove po ju tregojmë listën e gjatë

Mac Miller dhe Ariana Grande

Image

Kourtney Kardashian and Younes Bendjima

Image

Ariana Grande and Pete Davidson

Image

Sam Smith and Brandon Flynn

Image

Jenna Dewan Tatum and Channing Tatum

Image

Jennifer Aniston and Justin Theroux

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco