VIDEO/ Nuk ua lironte rrugën, por veprimi i Stresit dhe shokëve të tij është për të mos u humbur

VIDEO/ Nuk ua lironte rrugën, por veprimi i Stresit dhe shokëve të tij është për të mos u humbur

17:59, 13/03/2018

Reperi kontrovers shqiptar, Stresi, ka postuar së fundmi një video tejet komike në profilin e tij të ‘Instagramit’. Ai ishte në drejtimin e makinës së bashku me shokët e tij. Por një makinë para tyre nuk po ua liron rrugën dhe veprimi që bëjnë reperi dhe miqtë e tij është mjaft për të qeshur.

Duke përfituar nga fakti se makina në pjesën e prapme kishte të shënuar numrin e telefonit, pasi ishte për t’u shitur, djemtë kanë vendosur të telefonojnë shoferin para, duke i kërkuar me mirësjellje t’ua lironte rrugën.

“Pash Zotin, ne jemi pas teje, a ka mundësi të na i lirosh pak rrugën”? - dëgjohet ti thotë njëri prej djemve në telefon shoferit, teksa pjesa tjetër nuk e mban dot të qeshurën dhe ja plasin me të madhe.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment