Kursi i këmbimit valutor, euro dhe dollari sot, më 30 janar 2019

Kursi i këmbimit valutor, euro dhe dollari sot, më 30 janar 2019

08:09, 30/01/2019

Kursi i këmbimit valutor për sot, sipas Bankës së Shqipërisë:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco