VIDEO/ Angela Merkel ‘ja merr këngës’ gjatë fushatës

VIDEO/ Angela Merkel ‘ja merr këngës’ gjatë fushatës

13:20, 13/09/2017


Presidenti Rossen Plevneliev, përfaqësues special i Universitetit Amerikan në Bullgari
Kancelarja gjermane, AngelaMerkel ka treguar një anë të sajën që nuk e njihnim më parë, ajo ka kënduar një këngë bashkë me një bandë.

Këtë ka bërë edhe gjatë një takimi elektoral dhe momenti nuk kishte si t’u shpëtonte kamerave.

Merkel kandidon për një mandat të katërt si kancelare e Gjermanisë dhe duket se po e shijon në maksimum këtë eksperiencë.

Në një video amatore të publikuar nga DV, Merkel shihet teksa nis të këndojë gjatë një takimi me mbështetës teksa këngëtarja i drejton mikrofonin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment