Lajmi i fundit

LIVE/ 'Bujqësia në rrezik': Kreu i PD, Sali Berisha, në bashkëbisedim me fermerë

Video virale/ Harroi t'i ngrinte frenat e dorës, shoferit i ikën kamioni nga vendi

Video virale/ Harroi t'i ngrinte frenat e dorës, shoferit i ikën kamioni nga vendi

08:29, 04/12/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi.

Një shofer i cili po qëndronte në anë të rrugës për të shkarkuar materialet në vendin e tij të punës, ndaloi kamionin dhe doli prej tij duke harruar frenat e dorës.

Kamioni u zhvendos nga vendi ku ishte ndaluar duke ecur për disa metra ndërsa qytetarët kanë vrapuar të tmerruar.

Kamioni ka marrë para disa 15 automjete të parkuara në fund të rrugës.

I gjithë momenti është fokusuar nga kamerat e sigurisë te bizneset në zonën ku ndodhi ngjarja.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco