Lajmi i fundit

Bilanci ditor i Covid/ 50 raste të reja, 4 humbje jete në 24 orët e fundit

Piu drogë në Los Angelos por u arrestua në Dubai, biznesmeni rrezikon ...

Piu drogë në Los Angelos por u arrestua në Dubai, biznesmeni rrezikon ...

11:05, 11/04/2021
A+ Aa A-

Biznesmeni Peter Calrc është tashmë pas hekurave dhe rrezikon të dënohet me 3 vite burgim nën akuzën; konsumim i lëndëve narkotike.

Bizensmeni që piu marjuanë në Las Vegas, më pas fluturoi  në Dubai, ku dhe u arrestua pasi në trupin e tij u gjetën gjurmë droge.

Ai u dëgua në spital menjëherë për trajtim pas disa problemeve në pankreas.

Infermierët në Dubai, morën një mostër urine nga ai, ku rezultoi se kishtë gjurmë të marijuanës dhe pse ai në fakt kishte konsumuar atë 5 ditë më parë.

Clarc tashmë po përballet me një akuzë për drogë që parashikon deri në 3 vite dënim.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco