Debati i fundit presidencial/ Melania në qendër të vëmendjes, ja çfarë i bën Trump-it këtë herë

Debati i fundit presidencial/ Melania në qendër të vëmendjes, ja çfarë i bën Trump-it këtë herë

17:15, 24/10/2020
A+ Aa A-

Melania Trump, zonja e parë është bërë sërish tema  më e diskutuar e këtyre ditëve të fundit.

Pas debatit të fundit presidencial midis burrit të saj dhe demokratit Joe Biden, Zonja e Parë u kap duke hequr dorën e saj nga presidenti.

Video është shpërndarë gjerësisht në Twitter, duke u bërë virale. Ata shihen duke qëndruar në skenë, dhe më pas nisen për tu larguar, por në atë moment, Melania shihet duke e larguar me forcë dorën nga presidenti.

Nuk dihet se si është marrëdhënia e tyre, por kjo është sjellje e përsëritur e zonjës së parë. /K.H/Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco