E rëndë/ Babai rreh për vdekje vajzën 3-vjeçare, e varros në pyll dhe...

E rëndë/ Babai rreh për vdekje vajzën 3-vjeçare, e varros në pyll dhe...

09:39, 03/08/2020

Një ngjarje makabër ka ndodhur në SHBA, ku Howard Jansen ka rrahur për vdekje vajzën e tij 3 vjeçare Olivia Ann Jansen. Babai i cili mbante tatuazh në ballë dhe emrin e vajzës, varrosi trupin e saj në pyll dhe më pas e shpalli të vdekur në polici.

Policia filloi hetimet, ndërsa pasi e gjetën vajzën e pajetë vunë re se ajo kishte plagë të shumta në këmbë e fytyrë, ndërsa nga koka i rridhte ende gjak. Autoritetet arrestuan babain e vajzës duke e akuzuar për vrasje, ndërsa të dashurën e tij e arrestuan nën akuzën e dhunës psikologjike ndaj të miturve.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari05/08/2020 19:08

Cfare i keni keto idiotesira, o gazetare!!! Pak kemi krimet tona, maskaralleqet e shumta shqiptare, aksidentet me vdekje te perditshme, pak i kemi maskaralleqet e perditshme te satrapit tone psikopat te Surrelit, tani na duhen edhe keto krimet e psikopateve ordinere te SHBA??? Po te gerrmosh ne internet, gjen lajme te tilla koti neper te gjithe boten, por na vlejne neve keto lloj lajmesh, cfare interesi publik ka nje lajm i tille per nje ngjarje kaq makabre??

Shto koment

Denonco