VIDEO/Shokuese, gruaja i drejton armën një mamaje me ngjyrë dhe të bijës

VIDEO/Shokuese, gruaja i drejton armën një mamaje me ngjyrë dhe të bijës

14:53, 02/07/2020
A+ Aa A-

Një grua është filmuar duke i drejtuar armën një gruaje me ngjyrë dhe vajzës së saj 15 vjeçare në një konfrontim të tmerrshëm.

Videoja shokuese, e filmuar nga viktima, shfaq një grua që i drejton armën Takelia Hill dhe vajzës së sa adoleshente Makayla në një parking jashtë një restoranti në Michigan.

Sipas Hill, gruaja u përplas me vajzën e saj, kur ato po futeshin në restorant rreth orës 8 të mbrëmjes.

Makayla kërkoi për një falje nga ana e gruas, e cila filloi t’i bërtiste.

Më pas gruaja nxjerr armën e saj dhe ia drejton mamasë dhe të bijës, në një moment shokues të kapur në kamera.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco