VIDEOLAJM/ Gruaja me BMW fluturon në ajër me 160 km në orë

VIDEOLAJM/ Gruaja me BMW fluturon në ajër me 160 km në orë

08:59, 15/02/2020

Ky është momenti kur një mjet BMW fluturon në ajër pasi një grua e dehur e përplasi atë në një rrethrrotullim në Los Angeles, SHBA.

Marisa Ovalle shkaktoi shumë dëme, por vetë shpëtoi pa asnjë problem. Dëshmitarët thonë se ajo doli nga mjeti dhe u ul në rrugë duke u thënë: Jam mirë.

Ajo u arrestua me dyshimet se po i jepte mjetit në gjendje të dehur. Ovalle ishte me 160 km në orë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco