VIDEO/ Burri hap kamerat në shtëpi, ‘ngrin’ nga ajo sheh

VIDEO/ Burri hap kamerat në shtëpi, ‘ngrin’ nga ajo sheh

20:52, 24/08/2019

Një burrë ka mbetur pa fjalë kur ka hapur regjistrimet e kameras së sigurisë në shtëpinë e tij dhe ka parë duke u endur në banesë fantazmën e një djali dhe qenin e tij. Burri tha se ata po endeshin nëpër shtëpi në orët e para të mëngjesit.

Joey Nolan pretendon se vizitorët e çuditshëm ’ecnin nëpër kuzhinë’.

“Ende nuk e di e nuk i besoj syve se kush mund të ishte ne shtepine time ate mengjes te 8 gushtit”, tha ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco