VIDEO/ Avioni përfundon në det, piloti filmon momentet e fundit

VIDEO/ Avioni përfundon në det, piloti filmon momentet e fundit

16:28, 23/08/2019

Një aksident ajror ka ndodhur në SHBA, ku një avion i vogël është rrëzuar në brigjet e Kalifornisë dhe  fatmirësisht si piloti dhe pasagjeri arritën të shpëtonin pa dëmtime.

Piloti, pasi doli nga avioni që kishte përfunduar në det, e filmoi atë duke u fundos.

Videoja u bë virale në rrjet, ndërsa raportohet se aksidenti ndodhi si pasojë e një problemi me motorin.

Ju ftojmë të shikoni pamjet e avionit të rrëzuar në det.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco