VIDEO/ Shikoni se si tornado ‘fluturon’ në ajër makinën

VIDEO/ Shikoni se si tornado ‘fluturon’ në ajër makinën

12:06, 08/07/2019

Një tornado përfshiu Neë Jersey të shtunën për sa një kohë të shkurtër. Dhe në media është bërë virale momenti kur tornado ngre në ajër në makinë duke e përplasur në tokë.

Tornado ndodhi pak pas orën 14:00 në Mount Laurel, 20 milje në lindje të Filadelfias.

Era e fuqishme preku edhe një parking duke marrë para çdo gjë, përfshirë edhe makinën që u filmua në kamerat e sigurisë.

Tornado më pas u zhduk duke mos lënë pas dëme të tjera.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco