Ç'makth! E harruan në avion kur flinte, gruaja zgjohet e vetme dhe në terr

Ç'makth! E harruan në avion kur flinte, gruaja zgjohet e vetme dhe në terr

14:53, 24/06/2019

Kujdes, mos flini kur udhëtoni, një grua u harrua nga ekuipazhi i "Air Canada" pas zbritjes në Toronto, njofton sot DW.

Kur u zgjua një grua që kishtë udhëtuar me "Air Canada" e gjeti veten në një avion të errët e të ftohtë, ka raportuar televizioni kanadez, "Global News". Gruas i kishte mbaruar edhe bateria e celularit dhe nuk telefonote dot as për ndihmë. Fillimisht ajo kishte besuar se ndodhej në një ëndërr të keqe, dhe për të mos rënë në panik ishte përqëndruar tek frymëmarrja.

Në fund ajo kishte gjetur një llampë me bateri, dhe kishte dërguar sinjale. Gruan e pa një shofer që po transportonte bagazhet dhe dha alarmin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco