VIDEO/ Mësuesja godet rëndë nxënësin në klasë, ja pamjet skandaloze

VIDEO/ Mësuesja godet rëndë nxënësin në klasë, ja pamjet skandaloze

19:30, 08/02/2019
A+ Aa A-

Një video ku mësuesja ushtron dhunë ndaj një nxënësi është bërë virale në rrjet.  Incidenti ndodhi nga përdorimi i celularit nga ana e nxënësit.

33-vjecarja u acarua shumë kur pa adoleshenten duke përdorur një celular në vend të fletores dhe ia tërhoqi nga dora. 16-vjecarja filloi ti fliste me zë të lartë dhe shtyu karrigen duke e provokuar vazhdimisht mësuesen që ti kthente telefonin, derisa erdhi shuplaka.

Incidenti është filmuar nga studentet e tjera në gjimnazin “San Souci Girls” në Cape Toën.

Mësuesja humbi kontrollin dhe goditi nxënësen e klasës së nëntë me një shuplakë që frikësoi të gjitha vajzat e tjera. Policia ka konfirmuar se të dyja kanë paraqitur ankesa për njëra-tjetrën, por ende nuk është bërë asnjë arrestim.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco